• info@lcpc.lt
  • +370 649 30019

VšĮ steigimas

VšĮ steigimas | LC paslaugų centrasPrieš pradedant VšĮ steigimo procesą, steigėjams dažnai iškyla klausimų dėl viešosios įstaigos mokamų mokesčių, paramos gavėjo statuso, savanoriškos veiklos organizavimo ir kt. Mes supažindinsime Jus su šiomis VšĮ veiklos detalėmis bei padėsime įsteigti pačią įstaigą.

VšĮ steigimas atliekamas 2 būdais – internetu arba pas notarą. Internetu viešosios įstaigos steigimas trunka 2-3 darbo dienas, o pas notarą – apie savaitę. Naudodamiesi mūsų pagalba, Jūs užtruksite apie 1 valandą.

VšĮ steigimas internetu yra greičiausias ir pigiausias steigimo būdas. Jums reikės tik sugalvoti pavadinimą ir su elektroniniu parašu vienam susitikimui atvykti pas mus. Mes atliksime visus steigimo veiksmus už Jus ir užsakysime antspaudą.

Viešosios įstaigos steigimas pas notarą užtrunka šiek tiek ilgiau nei internetu, be to yra brangesnis dėl notaro mokesčių. Steigiant VšĮ pas notarą paruošime visus steigimo dokumentus, suorganizuosime susitikimą su notare ir kartu su Jumis pristatysime dokumentus į Registrų centrą. Jums reikės tik sugalvoti VšĮ pavadinimą ir pateikti kitus įstaigos steigimui reikiamus duomenis.

VšĮ steigimas internetu: 249 EUR
VšĮ steigimas pas notarą: nuo 349 EUR