• info@lcpc.lt
  • +370 649 30019

UAB steigimas-pardavimas Šiauliuose

AB steigimas Šiauliuose

UAB steigimas Šiauliai

UAB steigimą Šiauliuose galime Jums padėti įvykdyti tiek elektroniniu tiek ir notariniu būdu.  Steigiant UAB internetu pats steigimas trunka apie 2-3 darbo dienas. Naudodamiesi mūsų pagalba, Jūs užtruksite tik 1 valandą. VISUS UAB STEIGIMO VEIKSMUS PADARYSIME UŽ JUS, O JUMS BELIKS TIK PASIRAŠYTI.

KILUS KLAUSIMAMS DRĄSIAI REGISTRUOKITĖS NEMOKAMAI KONSULTACIJAI.

UAB steigimas Šiauliuose 269 EUR (viskas įskaičiuota)
Parduodamos UAB Šiauliuose kaina – 299 EUR

UAB steigimas internetu yra greičiausias ir pigiausias steigimo būdas. Jūs sugalvojate pavadinimą ir pateikiate naujos įmonės duomenis (vadovas, kontaktiniai duomenys, akcininkai ir kt.), o toliau jau “LC paslaugų centras” atlieka UAB steigimo veiksmus:  paruošime visus UAB steigimo dokumentus, pagaminsime antspaudą, pasirūpinsime registracijos adresu, o Jums beliks tik pasirašyti elektroniniu parašu.

UAB pardavimas Šiauliuose

UAB pardavimas leis Jums pradėti vykdyti veiklą iš karto, nes Jūs turėsite visus įmonės dokumentus ir antspaudą – TAI YPAČ PATOGU, jeigu įmonės Jums reikia KAIP ĮMANOMA SKUBIAU. UAB pardavimo sandoris bus atliekamas pas notarą.

Jums tereikia susisiekti su mumis ir susitarti dėl Jums patogaus laiko išsirinktos UAB dokumentų atsiėmimui bei pasirašymui, taip pat pateikti duomenis UAB pardavimo dokumentų paruošimui. Parduodamų UAB pavadinimai bei platesnė UAB pardavimo proceso informacija: UAB pardavimas

UAB steigimas Šiauliuose 269 EUR (viskas įskaičiuota)
Parduodamos UAB Šiauliuose kaina – 299 EUR