• info@lcpc.lt
  • +370 649 30019

Prekės ženklo registravimas nacionaliniu (Lietuvos) arba bendrijos (Europos Sąjungos) mastu

Prekės ženklas, tai bet koks žymuo, kurio paskirtis – atskirti vieno asmens prekes arba paslaugas nuo kito asmens prekių arba paslaugų. Ženklas gali būti sudarytas iš bet kokių žymenų, pavyzdžiui, iš žodžių, įskaitant asmenvardžius, ar piešinių, raidžių, skaitmenų, spalvų, prekių ar jų pakuotės formos arba garsų.

Prekės ženklo registravimas užtikrina teisinę jūsų prekės ženklo apsaugą ir suteikia išimtines teises į jo naudojimą komercinėje veikloje. Jeigu norite apsaugoti savo prekės ženklą, MB “LC paslaugų centro” specialistai padės Jums kiekviename žingsnyje. 

JEI NORITE PREKĖS ŽENKLĄ APSAUGOTI LIETUVOJE:

Svarbu pabrėžti, kad apsaugą prekės ženklas įgyja tik Lietuvos teritorijoje. Šios procedūros trukmė svyruoja apie 6 – 12 mėn., tačiau nuo paraiškos paskelbimo Valstybinio patentų biuro oficialiame biuletenyje datos, ženklui suteikiama laikina teisinė apsauga.

Kaina: 280 EUR + PVM (180 EUR valstybės rinkliava už 1 klasę* (40 EUR už kiekvieną papildomą klasę))

* Klasė parodo, kurioms prekėms ir paslaugoms galios prekės ženklas.

JEI NORITE PREKĖS ŽENKLĄ APSAUGOTI EUROPOS SĄJUNGOJE:

Šiuo atveju apsaugą prekės ženklas įgyja visoje Europos Sąjungos teritorijoje. Taip pat kaip ir Lietuvoje, procedūros trukmė svyruoja apie 6 – 12 mėn., tačiau pateikus paraišką ženklui suteikiama laikina teisinė apsauga.

Kaina: 950 EUR + PVM (850 EUR ESINT rinkliava už 1 klasę* ((50 EUR už antrą klasę; 150 EUR už trečią ir kitas klases)

* Klasė parodo, kurioms prekėms ir paslaugoms galios prekės ženklas.

Dėl išsamesnės informacijos mielai kreipkitės puslapyje nurodytais kontaktais.