• info@lcpc.lt
  • +370 649 30019

UAB steigimas ir pardavimas Vilniuje

UAB steigimas Vilniuje

Įmonės steigimas Vilnius

UAB steigimas Vilniuje vykdomas gan sparčiai. UAB steigimas sostinėje trunka apie 2-3 darbo dienas (priklausomai nuo Vilniaus Registrų Centro specialistų užimtumo).

Naudodamiesi mūsų pagalba, Jūs užtruksite tik 1 valandą įmonės dokumentų atsiėmimui. VISUS UAB STEIGIMO VEIKSMUS PADARYSIME UŽ JUS, O JUMS BELIKS TIK PASIRAŠYTI.

Taip pat Vilniuje teikiame MB, VŠĮ, IĮ ir kitų Juridinių vienetų steigimo paslaugas. Apie tai plačiau: įmonių steigimas

Biure VILNIUJE (Smolensko g. 6-216) verslo pradžios klausimais KONSULTUOJAME NEMOKAMAI! Dėl konsultacijos laiko būtina susitarti iš anksto.

UAB steigimas Vilniuje – 269 EUR (viskas įskaičiuota)
Parduodamos UAB Vilniuje kaina – 299 EUR

UAB steigimas Vilniuje pradedamas, kai Jūs pateikiate visą steigimui reikalingą informaciją. Tai galite padaryti tiesiog užpildydami UAB steigimo-pardavimo formą mūsų puslapyje, arba atsiųsdami visą informaciją el. paštu. Jums tereikės sugalvoti UAB pavadinimą ir nuspręsti, kokie bus naujos įmonės kontaktiniai duomenys, vadovas, akcininkai (gali būti akcininkas ir direktorius tas pats asmuo) ir kt., o mes pradėsim UAB steigimo darbus: rezervuosime Jūsų pavadinimą registe, paruošime visus UAB steigimo dokumentus, atidarysime sąskaitą banke, esant poreikiui už Jus suformuosime įstatinį kapitalą, pagaminsime antspaudą, o Jums beliks tik užsukti pas mus ir pasirašyti reikiamus dokumentus.

UAB pardavimas Vilniuje

Jeigu Jums iškilo poreikis verslą pradėti kaip įmanoma greičiau, o pačiam UAB pavadinimui specifinių reikalavimų neturite, tada kaip vienas iš geriausių sprendimų tokiu atveju bus UAB pardavimas iš mūsų jau šiuo metu įsteigtų ir būtent tam tikslui ir paruoštų UAB (arba galime įsteigti su Jūsų sugalvotu pavadinimu UAB ir po to ją Jums parduoti). Vilnius yra didžiausias Lietuvos miestas, kuriame dažnai laikas tampa pagrindiniu kriterijumi verslo sėkmei, todėl, atsižvelgdami į tai, sudarome Jums spartesnės verslo pradžios sąlygas.

UAB pardavimas Vilniuje suteiks Jums galimybę įmonės veiklą pradėti vykdyti iš karto. Jūs galėsite pasirašyti pirmuosius sandorius ar pradėti svarbias derybas jau naujosios įmonės vardu, nes jau turėsite paruoštus visus įmonės dokumentus ir antspaudą. UAB pardavimas vykdomas tvirtinant notarui ir po to pateikiant dokumentus Vilniaus Registrų Centre.

Jums belieka tik susisiekti su mumis ir susitarti dėl Jums patogaus laiko išsirinktos UAB dokumentų atsiėmimui. Pagal Jūsų pateiktus duomenis operatyviai paruošime UAB pardavimo dokumentus, sutarsime laiką pas notarą, o Jums beliks tik atvykti dokumentų pasirašymui. Parduodamų UAB pavadinimai bei platesnė UAB pardavimo proceso informacija: UAB pardavimas

UAB steigimas Vilniuje – 269 EUR (viskas įskaičiuota)
Parduodamos UAB Vilniuje kaina – 299 EUR