• info@lcpc.lt
  • +370 649 30019

UAB steigimas ir pardavimas Vilniuje

UAB steigimas ir pardavimas Vilniuje | LC paslaugų centrasUAB steigimas Vilniuje

UAB steigimas Vilniuje vykdomas gan sparčiai. Dėl Registrų Centro sudarytų galimybių atlikti daugumos juridinių dokumentų formavimą elektroniu būdu Jūs galite sutaupyti daug savo brangaus laiko įmonės (tarp jų ir UAB) steigimui.UAB steigimas sostinėje trunka apie 2-3 darbo dienas (priklausomai nuo Vilniaus Registrų Centro specialistų užimtumo). Naudodamiesi mūsų pagalba, Jūs užtruksite tik 1 valandą įmonės dokumentų atsiėmimui. VISUS UAB STEIGIMO VEIKSMUS PADARYSIME UŽ JUS, O JUMS BELIKS TIK PASIRAŠYTI.

UAB steigimas Vilniuje pradedamas, kai Jūs pateikiate visą steigimui reikalingą informaciją. Tai galite padaryti tiesiog užpildydami UAB steigimo-pardavimo formą mūsų puslapyje, arba atsiųsdami visą informaciją el. paštu. Jums tereikės sugalvoti UAB pavadinimą ir nuspręsti, kokie bus naujos įmonės kontaktiniai duomenys, vadovas, akcininkai (gali būti akcininkas ir direktorius tas pats asmuo) ir kt., o mes pradėsim UAB steigimo darbus: rezervuosime Jūsų pavadinimą registe, paruošime visus UAB steigimo dokumentus, atidarysime sąskaitą banke, už Jus suformuosime įstatinį kapitalą, pagaminsime antspaudą, o Jums beliks tik sutartu laiku susitikti su mūsų įmonės atstovu ir pasirašyti reikiamus dokumentus.

UAB pardavimas Vilniuje

Jeigu Jums iškilo poreikis verslą pradėti kaip įmanoma greičiau, o pačiam UAB pavadinimui specifinių reikalavimų neturite, tada kaip vienas iš geriausių sprendimų tokiu atveju bus UAB pardavimas iš mūsų jau šiuo metu įsteigtų ir būtent tam tikslui ir paruoštų UAB. Vilnius yra didžiausias Lietuvos miestas, kuriame dažnai laikas tampa pagrindiniu kriterijumi verslo sėkmei, todėl, atsižvelgdami į tai, sudarome Jums spartesnės verslo pradžios sąlygas.

UAB pardavimas Vilniuje suteiks Jums galimybę įmonės veiklą pradėti vykdyti iš karto. Jūs galėsite pasirašyti pirmuosius sandorius ar pradėti svarbias derybas jau najosios įmonės vardu, nes jau turėsite paruoštus visus įmonės dokumentus ir antspsaudą. UAB pardavimas vykdomas tvirtinant notarui ir po pateikiant dokumentus Vilniaus Registrų Centre (adresas: Lvovo g. 25, Vilnius).

Jums belieka tik susisiekti su mumis ir susitarti dėl Jums patogaus laiko išsirinktos UAB dokumentų atsiėmimui. Pagal Jūsų pateiktus duomenis operatyviai paruošime UAB pardavimo dokumentus, o „LC paslaugų centro“ atstovas Vilniuje Sigitas Virkutis pateiks Jums juos pasirašymui bei prižūrės patį UAB perleidimo procesą. Parduodamų UAB pavadinimai bei platesnė UAB pardavimo proceso informacija: UAB pardavimas

UAB steigimas Vilniuje – 269 EUR
Parduodamos UAB su mūsų pavadinimu kaina – 289 EUR