• info@lcpc.lt
  • +370 649 30019

Registracijos adresas

registracijos adresas | LC paslaugų centrasRegistracijos (juridinis) adresas Jums reikalingas steigiant bet kurią įmonę ar kitą juridinį vienetą. Mes galime pasiūlyti registracijos adreso suteikimo paslaugą tiek naujai steigiamai tiek ir seniau įsteigtai įmonei, kuri nori pasikeisti esamą adresą.

Registracijos adresas suteikiamas Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Klaipėdos rajone, Palangoje, Radviliškio rajone. Visiems šiems adresams išrašome raštišką sutikimą. Jeigu įmonė steigiama internetu, tada galime pasirašyti ir elektroniniu būdu.

Registracijos adreso kaina 99 EUR + PVM .

Plačiau apie juridinį (registracijos) adresą:

Reistruojant įmonę elektroniniu būdu registracijos adreso pasirašymui yra būtina, kad patalpų savininkas turėtų elektroninį parašą. Šiuo parašu patalpų savininkas įmonės steigimo metu pasirašo patalpų savininko sutikimą elektroniniu būdu. Jeigu patalpos, kuriose bus registruojamas juridinis vienetas, priklauso ne vienam asmeniui, arba buvo įgytos santuokos metu (išskyrus paveldėjimo atvejį), tada būtina, kad visi patalpų savininkai turėtų el. parašus ir galėtų už registracijos adreso suteikimą pasirašyti elektroniniu būdu.

Steigiant juridinį vienetą per notarą, būtinas raštiškas patalpų savininkų sutikimas. Jeigu patalpų savininkai yra fiziniai asmenys, tada jie visi turi atvykti pasirašyti notarinį sutikimą dėl registracijos adreso suteikimo (arba gali už juos pasirašyti pas notarą patvirtintą įgaliojimą turintis asmuo). Jeigu patalpos yra užstatytos bankui (yra hipoteka), tada būtinas ir banko (kredito įstaigos) raštiškas sutikimas dėl buveinės adreso registruoti įmonę. Jeigu registracijos adresą įmonei suteikia kitas Juridinis asmuo ir bankui turtas nėra įkeistas, tada užtenka tik raštiško Jurdinio asmens sutikimo dėl buveinės suteikimo, kurio tvirtinti pas notarą nereikia.

Jeigu yra keičiamas registracijos adresas jau veikiančios įmonės, ir jeigu įstatuose nėra nurodyta buveinės vieta, tada registracijos adreso paketimui užtenka į Registrą pristatyti patį patalpų savininko sutikimą su kitais registracijos adreso keitimui būtinas dokumentais (sprendimai, JAR formos), kurių tvirtinti pas notarą nereikia. Keičiant įmonės registracijos adresą elektroniniu būdu adreso suteikimo tvarka yra ta pati kaip ir įmonės registravimo el. budu – už viską pasirašoma el. parašu.

Jeigu patalpoms, kuriose norima registruoti įmonę, yra uždėtas areštas, tada, kad ir kokiu būdu steigtumėte įmonę, Registrų centras šiose patalpose registruoti įmonės neleis.

Jeigu iškilo klausimų dėl registracijos (buveinės, juridinio) adreso suteikimo ar kitų, su tuo susijusių juridinių klausimų, galite visada drąsiai kreiptis į mus – maloniai padėsime.