• info@lcpc.lt
  • +370 649 30019

UAB steigimas ir pardavimas Klaipėdoje

UAB steigimas Klaipėdoje

UAB steigimas Klaipėdoje | LC paslaugų centrasUAB steigimo paslaugas Klaipėdoje atliekame Jums patogiausiu būdu. Mūsų specialistų dėka sutaupysite daug brangaus laiko ir pinigų įmonės steigimui. Galėsite labiau koncetruotis į verslo plėtrą, o biurokratines subtilybes palikti mums.

Pats UAB steigimas uostamiestyje trunka šiek tiek ilgiau nei Kaune ar Vilniuje dėl didelio VĮ Registrų centro Klaipėdos filialo specialistų apkrovimo. Kaip palyginimui, Klaipėdoje galite tikėtis įmonės užregistravimo po 3-4 darbo dienų, o Kaune pasitaiko atvejų, kad UAB įregistruojama ir per parą.

UAB steigimą Klaipėdos mieste atliekame registruodami pačią įmonę elektroniniu būdu ir po to ją Jums perleisdami. Jūs sugalvojate pavadinimą ir pateikiate naujos įmonės duomenis (vadovas, kontaktiniai duomenys, akcininkai ir kt.), o toliau jau „LC paslaugų centras“ už Jus sutvarko likusius UAB registravimo darbus: suformuojame 2500 EUR įstatinį kapitalą (esant poreikiui galime ir didesnį), pagaminame antspaudą, paruošiame visus UAB steigimo dokumentus, o JUMS BELIEKA TIK PASIRAŠYTI atvykus sutartu laiku į mūsų partnerių ofisą Klaipėdoje, Tilžės g. 60-304 ir po to užtvirtinti sandorį pas notarą.

UAB pardavimas Klaipėdoje

UAB pardavimo sandorį Klaipėdoje atliekame savo partnerių UAB „Dero“ pagalba. Jų specialistai užtikrins sklandų ir informatyvų įmonės perleidimą, padės iškilus klausimams, taip pat galėsite pabendrauti ir dėl buhalterinės apskaitos paslaugų Klaipėdoje.

Nusipirkę naują UAB Jūs galite iš karto pradėti vykdyti įmonės veiklą ir pasirašyti pirmuosius sandorius, nes Jūs turėsite visus įmonės dokumentus ir antspsaudą – tai tinkamiausias sprendimas Jums, jeigu įmonės reikia kaip įmanoma skubiau.

Susisiekite su mumis ir susitarsime dėl Jums patogaus laiko išsirinktos UAB dokumentų atsiėmimui bei pasirašymui. Mums reikės tik Jūsų duomenų UAB pardavimo dokumentų parengimui. Plačiau apie UAB pardavimą galite paskaityti (bei rasti šiuo metu parduodamų UAB pavadinimus) čia: UAB pardavimas

UAB steigimas Klaipėdoje – 259 EUR
Parduodamos UAB su mūsų pavadinimu kaina – 259 EUR