• info@lcpc.lt
  • +370 649 30019

UAB steigimas ir pardavimas Klaipėdoje

UAB steigimas Klaipėdoje

UAB steigimas Klaipėdoje | LC paslaugų centrasUAB steigimo paslaugas Klaipėdoje atliekame Jums patogiausiu būdu. Mūsų specialistų dėka sutaupysite daug brangaus laiko ir pinigų įmonės steigimui. Galėsite labiau koncetruotis į verslo plėtrą, o biurokratines subtilybes palikti mums.

Pats UAB steigimas uostamiestyje trunka šiek tiek ilgiau nei Kaune ar Vilniuje dėl didelio VĮ Registrų centro Klaipėdos filialo specialistų apkrovimo. Kaip palyginimui, Klaipėdoje galite tikėtis įmonės užregistravimo po 3-4 darbo dienų, o Kaune pasitaiko atvejų, kad UAB įregistruojama ir per parą.

UAB steigimą Klaipėdos mieste Jums galime suorganizuoti net 3 skirtingais būdais:

  1. Elektroniniu būdu tiesiai ant kliento,
  2. Elektroniniu būdu įsteigti UAB  ant mūsų ir po to parduoti Jums (įmonė bus įregistruota Jūsų sugalvotu pavadinimu, turės jau suformuotą įstatinį kapitalą)
  3. Notariniu būdu per notarą (siūlomas kraštutiniu atveju, nes kainuoja brangiau ir užtrunka daug ilgiau)

Kaip viskas vyksta? – Jūs sugalvojate pavadinimą ir pateikiate naujos įmonės duomenis (vadovas, kontaktiniai duomenys, akcininkai ir kt.), o toliau jau “LC paslaugų centras” už Jus sutvarko likusius UAB registravimo darbus: suformuojame įstatinį kapitalą (uab pardavimo atveju), pagaminame antspaudą, paruošiame visus UAB steigimo dokumentus, o JUMS BELIEKA TIK PASIRAŠYTI. Dokumentų perdavimas vyksta mūsų biure Klaipėdoje, Šilutės pl. 2 – 422 kab., arba notaro biure (priklausomai nuo pasirinkto steigimo būdo).

UAB pardavimas Klaipėdoje

UAB pardavimo sandoriu Klaipėdoje rūpinasi kvalifikuoti LC paslaugų centro specialistai. Užtikrinsime Jums sklandų ir informatyvų įmonės perleidimą, padėsime iškilus klausimams, taip pat galėsite pabendrauti ir dėl buhalterinės apskaitos paslaugų Klaipėdoje.

Nusipirkę naują UAB Jūs galite iš karto pradėti vykdyti įmonės veiklą ir pasirašyti pirmuosius sandorius, nes Jūs turėsite visus įmonės dokumentus ir antspaudą – tai tinkamiausias sprendimas Jums, jeigu įmonės reikia kaip įmanoma skubiau.

Susisiekite su mumis ir susitarsime dėl Jums patogaus laiko išsirinktos UAB dokumentų atsiėmimui bei pasirašymui. Mums reikės tik Jūsų duomenų UAB pardavimo dokumentų parengimui. Plačiau apie UAB pardavimą galite paskaityti (bei rasti šiuo metu parduodamų UAB pavadinimus) čia: UAB pardavimas

UAB steigimas Klaipėdoje – 269 EUR
Parduodamos UAB su mūsų pavadinimu kaina – 299 EUR