• info@lcpc.lt
  • +370 649 30019

Įmonės steigimas: nuo ko pradėti?

Iš pirmo žvilgsnio įmonės steigimas gali atrodyti kaip ilgas ir varginantis procesas. Dėl šios priežasties dažnai išsigąstama ir atsisakoma tokios minties. Tačiau iš tiesų įsteigti bendrovę yra kur kas paprasčiau, ypač, jeigu iš anksto susiplanuojate, ką ir kaip darysite.

Siūlome profesionalią pagalbą steigiant Jūsų įmonę. MES VISKĄ PADARYSIME UŽ JUS, TELIKS PASIRŪPINTI ĮMONĖS PAVADINIMU IR PASIRAŠYTI DOKUMENTUS.

Yra keletas faktorių, kuriais derėtų pasirūpinti dar prieš įregistruojant savo verslą.

  1. Patartina pasidomėti verslo perspektyvomis. Galbūt tai nėra taip pelninga, kaip tikitės? Svarbu tinkamai įvertinti konkurentus. Koks bus Jūsų pranašumas – kaina, kokybė, asortimentas, pasiekiamumas ir pan.? Pasidomėkite ir teisiniais niuansais, galbūt veiklai, kurią pasirinkote, yra reikalingi tam tikri leidimai arba licencijos. Atsižvelkite į savo asmeninius finansus ir įvertinkite riziką. Rizikos apskaičiavimas, supratimas ir planavimas yra raktas į sėkmę.
  2. Apsibrėžkite tikslinę auditoriją. Tai padės renkantis vietą, formuojant įvaizdį, kuriant ir platinant reklamą. Atsižvelkite į vyraujančias tendencijas, juk dabar viskas greitai keičiasi, o naujai bendrovei reikia įsilieti į aplinką ir atkreipti į save dėmesį.
  3. Numatykite biudžetą. Įmonės atidarymas pareikalaus ne tik kantrybės, bet ir investicijų. Svarbu iš anksto numatyti, kiek galėsite skirti savo bendrovei ir kokio pelno tikitės ateityje. Jeigu šiuo metu neturite pakankamai lėšų, siūlytina paieškoti investuotojų arba kreiptis į banką. Atkreipkite dėmesį ir į teisinę sistemą, juk nuo pat pradžių privalėsite mokėti mokesčius. Nuspręskite, kas tvarkys Jūsų bendrovės buhalterinę apskaitą – tai geriau patikėti profesionalams. Jeigu dar neišsirinkote, siūlome pagalbą. MŪSŲ ĮMONĖ UŽ JUS PASIRŪPINS VISAIS BIUROKRATINIAIS DALYKAIS.
  4. Numatykite, kuriuo konkrečiu metu atidaryti įmonę. Tinkamas laikas yra labai svarbus. Įvertinkite, kuriuo sezonu jūsų prekės ar paslaugos turėtų didžiausią paklausą. Jeigu paslaugas teiksite ne internetu, apsvarstykite ir vietą, nesvarbu, tai būtų biuras, restoranas ar parduotuvė. Daugelis klientų atsižvelgia į pasiekiamumą, todėl gerai parinkta lokacija yra reikšmingas veiksnys užsiimant verslu.
  5. Apsibrėžkite tikslus, kuriuos ketinate pasiekti įkūrę bendrovę. Reikia aiškiai suprasti, kokį kompanijos įvaizdį norite formuoti, todėl svarbu išsikelti tinkamus uždavinius ir nuspręsti, kaip juos įvykdysite. Susikurkite planą, ką ir kaip ketinate daryti. Tai padės pasiekti tikslus.

Apgalvoję ir pasirūpinę visais anksčiau išvardytais niuansais, galite užsiimti įmonės registravimu ir pradėti verslą. JEIGU KILS KOKIŲ NORS KLAUSIMŲ, KVIEČIAME JUS NEMOKAMAI KONSULTACIJAI. Jums tereikia susitarti dėl vietos ir laiko.