• info@lcpc.lt
  • +370 649 30019

IĮ steigimas

IĮ steigimas | LC paslaugų centrasIndividualios įmonės įsteigimas dažniausiai trunka 3-5 darbo dienas. Naudodamiesi mūsų pagalba, Jūs užtruksite apie 1 valandą.

Individuali įmonė yra neribotos civilinės atsaskomybės vienetas – kitaip tariant, jos savininkas prisiima visą verslo riziką ir už įmonės įsipareigojimus atsako savo turtu. Todėl prieš steigiant individualią įmonę visada rekomenduojame Jums apsvarstyti ir kitų verslo formų pasirinkimą.

Pats IĮ steigimo procesas yra gan paprastas. Jums reikia tik sugalvoti įmonės pavadinimą, pateikti steigiamos įmonės duomenis (savininkas, direktorius, įmonės registracijos adresas, kontaktiniai duomenys) ir sutartu laiku atvykti pas notarą. Visus kitus steigimo darbus atliksime už Jus – paruošime IĮ steigimo dokumentus, suorganizuosime susitikimą pas notarą, užsakysime antspaudą (jei pageidausite) ir, jei mus įgaliosite, pristatysime dokumentus į Registrų centrą.

Individualios įmonės steigimo kaina yra 229 EUR, įskaičiuotos visos įmonės steigimo išlaidos – registrų centro mokesčiai, notaro mokestis ir dokumentų parengimas.