• info@lcpc.lt
  • +370 649 30019

UAB steigimas internetu

UAB steigimas internetu | LC paslaugų centrasUAB steigimas internetu – pats greičiausias ir patogiausias būdas greitai pradėti verslą turint galimybę pačiam formuoti įstatinį kapitalą!

Jums tereikia sugalvoti įmonės pavadinimą, o VISUS STEIGIMO DARBUS atliksime už Jus!

Pagaminsime antspaudą, sumokėsime už Jus visus registrų centro mokesčius, parengsime steigimo aktą ir uždarosios akcinės bendrovės įstatus bei esant reikalui suteiksime registracijos adresą Vilniuje arba Kaune neribotam laikui NEMOKAMAI! Jeigu reikia, galime padėti dėl adreso ir kituose miestuose.

Steigiant UAB internetu SUTAUPOTE laiko ir notaro išlaidas, kadangi viskas atliekama elektroninėje erdvėje su elektroniniu parašu. Patogiausia, greičiausia ir pigiausia dirbti su mobiliu elektroniniu parašu, kurį išduoda visi mobiliojo ryšio operatoriai (Omnitel, Tele2 ar Bitė). Visiems akcininkams išsiėmus mobilųjį elektroninį parašą užtruksite vos pusę valandos mūsų biure ir Jūsų įmonė bus įsteigta. Neturint galimybės atvykti pas mus – padėsime įsteigti įmonę ir nuotoliniu būdu!

UAB steigimas “LC Paslaugų centre” elektroniniu būdu – tik 269€!

 

Kai UAB bus įsteigta, gavę iš registrų centro elektroninio sertifikuoto išrašo (ESI) prieigos raktą, prisijungę prie registrų centro sistemos atsispausdinsite įmonės pažymėjimą, atsiimsite jau pagamintą antspaudą IR GALĖSITE PRADĖTI DIRBTI IŠ KARTO!

Mobilus elektroninis parašas taps Jūsų pagalbininku daugelyje „žingsnių“, susijusių su įmonės valdymu, taip pat padės ir kasdieniame gyvenime. Naudodamiesi juo galėsite atlikti banko pavedimus, pateikti dokumentus VMI ir Sodrai. Taip pat galėsite naudotis plačiu registrų centro elektroninių paslaugų paketu, kuris sutaupys Jūsų laiko bei finansinių išteklių.

Įmonę galime registruoti ir NAUDOJANT JŪSŲ ADRESĄ, tačiau tuomet, kai nekilnojamasis turtas yra įgytas santuokos metu – reikalaujama abiejų sutuoktinių pasirašymo elektroninėje erdvėje ir šiuo atveju elektroninius parašus turėti reikia abiems pusėms. Turtas, kuris yra areštuotas taip pat negali būti naudojamas registracijos adresui. Pasinaudojus mūsų registracijos adresu, adreso keitimo darbus padėsime susitvarkyti nemokamai! Paruošime visus dokumentus registracijos adreso keitimui, arba paliksime musiškį nemokamai.

Penki žingsniai UAB steigimui elektroniniu būdu:
1. Sugalvoti įmonės pavadinimą;
2. Pateikti pavadinimą mums patikrinimui ar jis yra nenaudojamas kitų juridinių vienetų Lietuvos registre, bendrijos bei Lietuvos prekiniuose ženkluose;
3. Pasidaryti mobilų elektroninį parašą;
4. Atvykti pas mus su aktyvuotu elektroniniu parašu (visus darbus galime atlikti ir nuotoliniu būdu);
5. Su mūsų pagalba pabaigti steigimą bei atidaryti kaupiamąją sąskaitą banke, kurioje formuosite įstatinį kapitalą.

Yra išimčių, kuomet uždarąją akcinę bendrovę steigti elektroniniu būdu gali būti nenaudinga ir informacija dokumentuose gali neatitikti steigėjų lūkesčių. Tuomet reikia atlikti UAB steigimą NOTARO BIURE. Galime paruošti visus reikiamus dokumentus ir sutarti laiką pas notarą!

UAB nepavyks įregistruoti elektroniniu būdu, kuomet:
• Reikalingi specifiniai įstatai (apriboti arba suteikti daugiau teisių direktoriui, valdybai ar stebėtojų tarybai);
• Klientas neturi elektroninio parašo ir galimybės jį susitvarkyti, pavyzdžiui – jis ne LR gyventojas kuris neturi Lietuviško asmens kodo (turint leidimą gyventi Lietuvoje galima pasidaryti elektroninį parašą);
• Įmonės steigėjas pageidauja, kad įmonė jau steigimo metu būtų registruojama tuo adresu, priklausančiu asmeniui, kuris neturi galimybės pasirašyti elektroniniu parašu arba negali gauti elektroninio parašo;

Galime įsteigti UAB su Jūsų pavadinimu ir jau suformuotu įstatiniu kapitalu akcijų pardavimo sandorį suorganizuojant notaro biure! Taip pat galime parduoti jau įsteigtą UŽDARĄJĄ AKCINĘ BENDROVĘ visiškai nevykdžiusią veiklos! Abiem atvejais UAB turės paruoštus dokumentus, registracijos adresus neribotam laikui, suformuotus įstatinius kapitalus, antspaudus bei visus dokumentus!

LC Paslaugų centras – Įmonių steigimas ir pagalba verslui!