• info@lcpc.lt
 • +370 649 30019

Buhalterinė apskaita

 Buhalterinės apskaitos paslaugos | LCPC

Buhalterinės apskaitos paslaugos profesionalų rankose!

Buhalterinė apskaita yra neatskiriama įmonės veiklos dalis. Kiekvienas įmonės veiksmas (pardavimas, užpirkimas, banko pavedimas, algos paskaičiavimas ir t.t.) užfiksuojamas buhalterinės apskaitos dokumentuose, sisteminamas ir paruošiamas valstybinėms institucijoms priimtina tvarka.

Tinkamam buhalterinės apskaitos vedimui yra butinas stiprus specialistas, nuo kurio kompetencijos priklauso finansinės ir apskaitinės dokumentacijos tvarkingumas ir net įmonės išlaidų (ypač mokestinių) taupymas. Žinoma, stiprus specialistas reikalauja ir atitinkamo atlygio už savo darbą, o nedidelėms ar dar tik veiklą pradedančioms įmonėms tai yra gan didelės išlaidos. Šios situacijos tinkamiausias sprendimas – samdyti buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančią įmonę.

Tvarkome įmonių buhalterinę apskaitą ir atliekame kitus Jūsų verslui naudingus darbus:

 • Vedame pilną įmonės buhalterinę apskaitą nuo pirminių dokumentų suvedimo iki finansinės atskaitomybės paruošimo;
 • Atliekame darbuotojų darbo užmokesčio ir kitus personalo apskaitos darbus;
 • Tarpininkaujame su valstybinėmis institucijomis;
 • Už Jus pateikiame reikalingas deklaracijas ir ataskaitas VMI, Sodrai, Registrų centrui bei kitoms valstybinėms institucijoms;
 • Ruošiame įmonės įgaliojimus (tiek raštiškus, tiek elektroninius) ir įsakymus, būtinus buhalterinės apskaitos vedimui;
 • Tvarkome apleistą buhalteriją;
 • Konsultuojame buhalterinės apskaitos, mokesčių, finansiniais ir juridiniais klausimais;
 • Tvarkome juridinius dokumentus;
 • Ruošiame sutartis bei kitus teisinius dokumentus;
 • Konsultuojame skolų išieškojimo bei valdymo klausimais, rengiame tam reikalingą dokumentaciją;
 • kt.

Specializuojamės ne tik buhalterinės apskaitos, bet ir juridinių paslaugų teikime, todėl Jūsų įmonės apskaitos ir finansų valdymui galime padėti atitinkamas operacijas ar veiksmus įvertindami tiek buhalteriniu tiek ir juridiniu (teisiniu) požiūriu.

SUSISIEKITE SU MUMIS – pateiksime konkrečiai Jūsų įmonei pritaikytą buhalterinės apskaitos paslaugų pasiūlymą.

Orientacinės buhalterinės apskaitos kainos:

 • UAB, MB, VšĮ ir kitų įmonių apskaita nuo 130 EUR/mėn + PVM.

Apleistos buhalterijos tvarkymas

Buhalterinė apskaita – rimtas reikalas

Kartais versle pasitaiko atveju, kai pasirenkamas netinkamas buhalterijos specialistas ar buhalterinė kompanija. Dėl netinkamų buhalterinės apskaitos paslaugų teikimo gali nukentėti  finansiškai ne tik įmonė, bet ir jos vadovas, o jei įrodomas aplaidus buhalterijos tvarkymas, taip galima užsitraukti ir baudžiamąją atsakomybę . Pasitaiko, kad verslai netgi bankrutuoja arba ją tenka likviduoti dėl to, kad buvo netvarkingai vedama buhalterinė apskaita arba netinkamai paskaičiuoti mokesčiai. Teismų praktika rodo, kad dažniausiai vistiek atsakomybę tenka prisiimti vadovui, todėl prieš renkantis buhalterinę apskaitą tvarkantį asmenį ar įmonę labai svarbu pasverti šias rizikas. Patyrę vadovai į buhalterijos vedimą žiūri LABAI RIMTAI, todėl jiems nesudėtinga atsirinkti gerą buhalterį. Gera kaina, žinoma, visada yra labai svarbu kiekvienam verslininkui, bet buhalterijai skirtos lėšos įmonėje dažniausiai nėra esminės išlaidos.

Kaip atpažinti apleistą buhalteriją?

Kaip atpažinti, kad Jūsų įmonės apskaita yra apleista arba artėja link to, kol dar nenukentėjote finansiškai? Štai keli geri pastebėjimai:

 1. Paprašius pateikti einamųjų metų finansinių ataskaitų (pvz.: prašant banko paskolos) jos ruošiamos puse metų ir buhalteris be aiškios priežasties tai atidėlioja mėnesių mėnesius.
 2. Pradeda dingti buhalteriniai dokumentai.
 3. Skambučiai iš Sodros ir VMI dėl negerai pateiktų deklaracijų tampa tendencija
 4. Nuolat vėluojama pateikti mokestines deklaracijas valstybinėms institucijoms.
 5. Buhalterinė apskaita vedama be jokios tvarkos ir prašant parodyti, kaip atrodo sutvarkyti buhalterijos dokumentai, buhalterę staiga ištinka isterijos priepuolis.
 6. Nėra nei vieno apskaitos žurnalo, arba gerokai trūksta didžiosios knygos korespondencinių sąskaitų žurnalų
 7. Buhalterė nelabai moka dirbti kompiuteriu ir visą apskaitą veda tik popieriniame variante. Šiai dienai visos deklaracijos yra teikiamos elektroniniu būdu, todėl nemokėti dirbti kompiuteriu buhalterei yra pražūtis.
 8. Buhalterė visada sutinka su visomis mokesčių vengimą galinčiomis įtakoti operacijomis.
 9. Pats blogiausias atvejis – dėl netinkamai vedamos buhalterijos pradedate gauti VMI baudas.

Jeigu atpažinote bent viename iš šių punktu ir savo buhalterį – nedelsiant pradėkite ieškoti kito buhalterio ar kreipkitės į rimtesnę buhalterinės apskaitos paslaugų įmonę, kol dar nevėlu. Sprendimas iš šios bėdos yra – už protingą atlygį tikrai galima ir apleistą buhalteriją sutvarkyti.

Tvarkome apleistą buhalteriją, tiksliname praeitų laikotarpių mokestines deklaracijas, patariame kaip “išlipti iš buhalterinės duobės”. Kreipkitės ir Jums pateiksime individualų pasiūlymą apleistos buhalterinės apskaitos sutvarkymui.