• info@lcpc.lt
  • +370 649 30019

Įmonės steigimas Danijoje

ĮMONĖS STEIGIMAS DANIJOJE

Kiekvienai įmonei, norinčiai kurti verslą, Danija siūlo puikią lokaciją centrinėje Europoje. Piečiausia Skandinavijos šalis puoselėja tvirtus prekybinius ryšius su Vidurio ir Šiaurės Europa, o taip pat yra lengvai pasiekiama augančioms Baltijos šalių rinkoms. Jokia kita šalis nesuteikia lengvesnio priėjimo prie 500 milijonų Europos vartotojų – ir visai nesvarbu: keliaujate sausumos keliais, skrendate oru ar plaukiate jūra. Valstybė yra draugiška verslui, todėl steigti įmonę Danijoje yra labai palanku. Danijos valstybė, be kita ko, remiasi orių piliečių samprata.

Vis dėlto, kad įmonės steigimas vyktų sklandžiai, svarbu pasitikėti profesionalais. Jei nesate tikri dėl savo verslo galimybių Danijoje, LC paslaugų centras suteiks Jums konsultaciją, patars renkantis geriausią įmonės formą, tvarkant dokumentus ir kilus kitiems klausimams.

Įmonės steigimas Danijoje turi daugybę privalumų. Bendrovėms taikomos itin lanksčios įdarbinimo ir darbuotojų atleidimo taisyklės. Korupcija ir kyšininkavimas šioje šalyje praktiškai nežinomi. Šie rodikliai padeda Danijai nuolat užsitikrinti aukščiausią reitingą tarptautiniame skaidrumo indekse.

Pasaulio banko duomenimis Danija užima pirmą vietą Europoje ir trečią vietą pasaulyje (iškart po Naujosios Zelandijos ir Singapūro) skalėje „Verslo lengvumas“. Be to, tokie žurnalai kaip „Forbes“ Daniją yra pavadinę geriausia užsienio investicijų vieta pasaulyje.

Steigiant įmonę Danijoje Jums reikėtų žinoti pagrindinę galimos įmonės formą:

  • ApS (Anpartsselskab) – lietuviško UAB atitikmuo Danijoje. Steigiant tokią įmonę reikalingas mažiausiai 40,000 kronų (apie 5300 Eur.) įstatinis kapitalas.

ApS reikalingas 40,000 Danijos kronų įstatinis kapitalas. ir būtent ApS laikoma viena geriausių teisinių verslo formų Skandinavijos regione.

Steigiant įmonę šioje šalyje dideliu privalumu tampa tai, kad Jums neprivaloma gyventi Danijoje, jei esate ES pilietis. Įmonės steigimas Danijoje suteikia Jums daug pranašumų ne tik dėl to, kad Danija yra ekonomiškai stipri valstybė, įsikūrusi Europos rinkai svarbioje lokacijoje. Daugybės lengvatų investuotojams ir kitokių paskatų dėka šioje šalyje verslą vykdyti yra lengva, lyginant su kitomis Europos šalimis.

Kaina nuo 4800 Eur + PVM