• info@lcpc.lt
  • +370 649 30019

UAB steigimas

UAB steigimas | LC paslaugų centrasUAB steigimas atliekamas 2 būdais – internetu arba per notarą. Internetu UAB steigimas trunka 2-3 darbo dienas, o per notarą – apie savaitę. Naudodamiesi mūsų pagalba, Jūs užtruksite trumpiau nei 1 valandą. VISUS UAB STEIGIMO VEIKSMUS PADARYSIME UŽ JUS, O JUMS LIKS TIK PASIRAŠYTI.

UAB steigimas internetu yra greičiausias ir pigiausias steigimo būdas. Jums iš pradžių reikės tik sugalvoti pavadinimą ir pateikti naujos įmonės duomenis (vadovas, kontaktiniai duomenys, akcininkai ir kt.). Atliksime visus UAB steigimo veiksmus, pagaminsime antspaudą, paruošime dokumentus, o Jums liks tik atvykti pas mus ir pasirašyti.

Esant poreikiui, galime pasiūlyti ir UAB steigimą su mūsų įstatiniu kapitalu. Tokiu atveju galime įsteigti UAB su Jūsų sugalvotu pavadinimu, suformuoti įmonės įstatinį kapitalą ir tuomet UAB Jums tiesiog parduoti.

Uždarosios akcinės bendrovės steigimas per notarą užtrunka šiek tiek ilgiau nei internetu, be to, yra brangesnis dėl notaro mokesčių. Steigiant UAB per notarą, paruošime visus steigimo dokumentus, suorganizuosime susitikimą su notaru ir kartu su Jumis pristatysime dokumentus į Registrų centrą. Jums reikės tik sugalvoti UAB pavadinimą, pateikti visus įmonės steigimui reikiamus duomenis, ir suformuoti UAB įstatinį kapitalą.


UAB STEIGIMO INTERNETU KAINA – 269 EUR (viskas įskaičiuota)

UAB STEIGIMAS SU MŪSŲ ĮSTATINIU KAPITALU 299 EUR (akcijų pardavimo sandoris tvirtinamas pas notarą)

UAB STEIGIMAS PER NOTARĄ – nuo 379 EUR

JEIGU REIKIA UAB SKUBIAU, tada galime Jums pasiūlyti įsigyti jau įsteigtą ir paruoštą pardavimui naują UAB su adresu ir antspaudu tik už 299 EUR. Plačiau apie tai skiltyje: UAB pardavimas


Platesnė informacija apie UAB steigimą:

UAB steigimas naudingas, kai norima bendrauti su užsienio tiekėjais arba klientų ieškoti užsienio šalyse, todėl, kad ši juridinė forma užsienio kompanijoms yra gerai žinoma.

UAB  labai patraukli kaip verslo forma ir dėl savo verslo rizikos – pagal akcinių bendrovių įstatymą UAB YRA RIBOTOS CIVILINĖS ATSAKOMYBĖS JURIDINIS VIENETAS, o tai reiškia, kad verslas rizikuoja tik savo turtu, akcininkų turtas yra neliečiamas (nebent teismo keliu įrodoma apie nusikalstamas veikas ir pan.).

UAB akcininkais gali būti ir juridiniai ir fiziniai asmenys – tai patogu investicinio kapitalo pritraukimo atžvilgiu – dažniausiai į verslą investuoja kiti juridiniai vienetai, tapdami įmonės bendrasavininkais, o pvz. mažosios bendrijos ar individualios įmonės atveju, savininkais gali būti tik fiziniai asmenys (su investicinio kapitalo pritraukimu šioms įmonėms yra daug sunkiau).

Uždarosios akcinės bendrovės steigimas turi savų pliusų ir lyginant su akcinės bendrovės (AB) steigimu:

1) įstatinio kapitalo reikalavimas mažesnis – AB būtinas 25000 EUR, o UAB tik 1000 EUR;
2) mažiau viešumo – kaip pavyzdžiui – akcinės bendrovės yra labiau atviros visuomenei, turi nuolat viešinti savo finansines ataskaitas, daugiau komunikuoti su viešąja sklaida ir kt.;
3) mažiau dokumentacinių procedūrų UAB steigimui nei AB (pvz.: steigiant AB reikia parengti steigimo ataskaitą, o UAB viską galima apibrėžti steigimo sutartyje arba akte).

NORINT ĮSTEIGTI UAB PAČIAM reikia atsižvelgti į tai, kad:

1) UAB būtinas mažiausiai 1000 EUR įstatinis kapitalas;
2) Bendrovei reikalingas registracijos adresas;
3) Paruošti steigimo dokumentai TURI BŪTI TIKSLŪS IR ATITINKANTYS ĮSTATYMUS;
4) Reikia atsidaryti banko sąskaitą dar iki UAB įregistravimo (sąskaitoje suformuojamas įstatinis kapitalas);
5) Prieš registruojant UAB reikalaujama laikino pavadinimo įtraukimo į registrą (iki 2020 metų buvo ganėtinai sugriežtinta pavadinimų registravimo tvarka, bet dabar vėl galite laisviau registruoti nelietuviškus pavadinimus);
6) Elektroninio UAB steigimo atveju, jeigu steigsite UAB patys, Jums reikės elektroninio parašo.