• info@lcpc.lt
  • +370 649 30019

Įmonės steigimas Sakartvele (Gruzijoje)

Sakartvelas (Gruzija) tai šalis, turinti daug ką pasiūlyti verslo pradžiai. Galime pastebėti, kad Sakartvele darbuotojų apmokymas vyksta itin greitai, o įmonės turi tiesioginę ir lengvą prieigą prie pasaulinių rinkų. Nuolat didėja ir gerai išsilavinusi darbo jėga, investuotojus taip pat pritraukia ir parduodama žemė už prieinamą kainą, palankūs mokesčiai ir pažangi logistikos bei transporto infrastruktūra. Pradėti verslą būtent Sakartvele (Gruzijoje) šiuo metu yra itin aktualu – Sakartvelas netaiko sankcijų prekybai, importui, eksportui iš/į Rusijos ir Blatarusijos. Kuri yra laikoma kaip puiki tarpininkė tarp Europos ir Azijos.

Taip pat Sakartvelas (Gruzija) nesenai palengvino įmonės steigimus supaprastindama administracines procedūras, tokias kaip mokesčių registracija ar licencijų išdavimas. Be to, Sakartvelo vyriausybė supaprastino mokesčių vykdymo procedūras ir sumažino mokesčių deklaracijų skaičių, todėl mokėjimai pasidarė lengvesni. Galiausiai teismų automatizavimas ir elektroninių mokėjimų sistemos įdiegimas supaprastino verslo sutarčių vykdymą.

Įmonės steigimo Sakartvele (Gruzijoje) kaina: 1700 Eur + PVM

PRIVALUMAI:

Lokacija tarp Europos ir Centrinės Azijos išlieka svarbus veiksnys įmonėms renkantis Sakartvelą (Gruziją) kaip savo investicijų kryptį, ypač dėl to, kad šalis yra labai orientuota ne tik į Europą, bet ir į Europos standartus. Taip pat naudinga yra tai, kad verslo taisyklės ir procesai yra suderinti su tuo, kaip viskas veikia Europos Sąjungoje.

Pajamų mokestis: Pajamų mokestis Sakartvele yra 15%. Galimos lengvatos priklausomai nuo įmonės veiklos.

Aukšti valstijos kredito reitingai: Sakartvelas (Gruzija) yra viena iš devynių valstijų, turinčių aukščiausius kredito balus. 21 metus iš eilės Sakartvelas (Gruzija) išlaiko aukščiausius obligacijų reitingus.

Dividendai gaunami iš Sakartvelo (Gruzijos) šaltinio ir išmokami asmeniui, apmokestinami mokėjimo šaltinyje taikant 5 procentų tarifą.

Gyventojų pajamų mokestis Sakartvele (Gruzijoje) yra renkamas vienodo dydžio 20% nuo vietinių pajamų. Užsienio šaltinio gyventojų pajamos neapmokestinamos.

Kitas svarbus veiksnys, į kurį atsižvelgia investuojantys į šalį, yra darbo jėga, kurios Sakartvelas (Gruzija) turi didelius rezervus. Nors nedarbo lygis yra žemiausias per 15 metų, jis išlieka virš 10 procentų.

Gruzija/Sakartvelas sukūrė atspariausią ekonomiką regione, todėl ji gerai susidoroja su išorės iššūkiais“, – sako Dimitaras Bogovas, Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko (ERPB) asocijuotas direktorius ir regiono vyriausiasis ekonomistas, kalbėdamas apie Sakartvelo (Gruzijos) vyriausybės pastangas nuolat plėsti šalies ekonominę bazę, diversifikuoti eksportą, palaikyti tinkamą makroekonominę ir finansų politiką.

Susidomėjus įmonės steigimu Sakartvele (Gruzijoje), mielai kviečiame kreiptis į MB „LC paslaugų centras“ specialistus, kurie nemokamoje konsultacijoje atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Kontaktai:

El. Paštas: teise@lcpc.lt

Tel. Nr.: 865886884