• info@lcpc.lt
  • +370 649 30019

Įmonės steigimas Kaune

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „kaunas“Įmonės steigimas Kaune yra ypač patrauklus sprendimas pradedantiems verslą. Šis miestas – antras pagal dydį miestas Lietuvoje, tarpukariu tapęs laikinąja sostine. Jis gali pasigirti įspūdinga architektūra, plačiu istoriniu ir kultūriniu paveldu, žadą atimančia gamta bei patogia vieta, nes tai – Lietuvos centras. Savo prestižą miestas išlaikė dar iki šių dienų. Tai svarbus turistų, kultūros ir pramonės traukos centras. Juk Kaunas – sparčiai atsinaujinantis miestas. Kadangi čia kuriasi daug verslo centrų, vietą savo įmonei ras kiekvienas verslininkas.

Įmonės steigimas Kaune nėra labai sudėtinga procedūra. Tai padaryti galima net ir internetu, užtruktumėte vos 2‒3 darbo dienas, kol gautumėte patvirtinimą iš Registrų centro. LABAI SVARBU VISKĄ ATLIKTI TINKAMAI, tad jeigu dvejojate, ar gebėsite tai padaryti, patariame šį darbą patikėti profesionalams. Kaip sakoma, gera pradžia – pusė darbo, todėl JUMS SIŪLOME GREITĄ IR KOKYBIŠKĄ JUMS REIKALINGOS ĮMONĖS STEIGIMĄ KAUNE.

Daugiau informacijos apie steigiamas įmones:

Visa, ką turėsite padaryti – tai sugalvoti bendrovės pavadinimą, surinkti pagrindinę informaciją (įmonės vadovas, kontaktiniai duomenys, akcininkai ir pan.) ir atvykti pas mus. Kitais aspektais pasirūpinsime asmeniškai.

Jeigu dvejojate, ar Kaune steigti įmonę, KVIEČIAME Į NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ JUMS PATOGIU LAIKU. Jos metu sužinosite, nuo ko pradėti bei kaip viską tinkamai atlikti. „LC paslaugų centre“ KONSULTACIJAS JUMS SUTEIKS tik savo srities PROFESIONALAI, įmonių steigimu užsiimantys jau ne vienerius metus, todėl galite neabejoti, jog GAUSITE ATSAKYMUS Į VISUS RŪPIMUS KLAUSIMUS. Tiesa, prieš atvykstant reikia įspėti.

UAB pardavimas Kaune

Įmonės veiklą pradėti galima ne tik ją įsteigus, bet ir įsigijus jau įregistruotą įmonę. Tai ypač paranku, jeigu pradėti verslą norite kuo skubiau, nes šiuo atveju Jums nereikės laukti, be to, parduodamos įmonės jau turi savo pavadinimus ir antspaudus, todėl neteks sukti galvos, kokį pavadinimą parinkti.

UAB perpirkimas patogus dar ir tuo, jog įsteigtos įmonės jau turi rekvizitus, kurie gali būti reikalingi derybose su potencialiais partneriais ar klientais. Jeigu įmonę steigiate naujai, šios informacijos gali tekti palaukti. Tokiu atveju UAB įsigijimas yra puiki išeitis.

VISKAS, KĄ TURĖSITE PADARYTI – TAI SUSITARTI, KADA GALĖSITE ATSIIMTI SAVO NAUJOSIOS ĮMONĖS DOKUMENTUS. Visais kitais aspektais mes pasirūpinsime patys, todėl galite neabejoti, jog nekils jokių nesklandumų. Juk darbą atliks savo srities profesionalai.

UAB steigimas internetu – 269 EUR

Parduodamos UAB kaina – 289 EUR