• info@lcpc.lt
  • +370 649 30019

Įmonės steigimas Amerikoje Džordžijos valstijoje

ATSIPRAŠOME, TAČIAU ŠIUO METU JAV ĮMONĖS ATIDARYMO PASLAUGOS SUTEIKTI NEGALIME.

Džordžijos valstijoje vykusiame naujausio Amazon robotikos įrenginio atidaryme gubernatorius Brianas P. Kempas paskelbė, kad Džordžija aštuntus metus iš eilės pelnė titulą „Geriausia valstija verslo plėtrai“.

Be geriausios valstijos verslo plėtrai statuso Džiordžija pelnė pirmąją vietą ir penkiose kitose kategorijose, įskaitant bendras verslo išlaidas, bendradarbiaujančią ir atsakingą valstijos valdžią, konkurencingą darbo aplinką, darbo jėgos plėtros programas ir turimą nekilnojamąjį turtą.

„Tvirta Džordžijos vadovybė ir toliau skatina mūsų valstiją ir jos darbo jėgą“, – sakė gubernatorius leitenantas Geoffas Duncanas. „Nuo krovinių gabenimo iki finansinių technologijų, žemės ūkio iki smulkaus verslo ir inovacijų, Džordžija tebėra ekonomikos galia. Net per metus, kai pasikeitė gyvenimas, Džordžija patyrė precedento neturintį augimą ir vystymąsi, kartu išlaikant nedarbo lygį kaip vieną žemiausių šalyje.“

Toks Džordžijos valstijos pripažinimas buvo priimtas po gubernatoriaus Kempo pranešimo, kad valstybė 2021 fiskaliniais metais pasiekė naujus ekonominės plėtros rekordus, nepaisant pasaulinės COVID-19 pandemijos. Per šį laikotarpį investicijos Džordžijoje išaugo 46%, o darbo vietų kūrimas išaugo 5% viršijant ankstesnius valstybės ekonomikos vystymosi rekordus. Nuo 2020 m. liepos 1 d. iki 2021 m. birželio 30 d. naujos investicijos sudarė 10,97 mlrd. dolerių ir buvo sukurtos 33 439 darbo vietos.

MOKESČIŲ SISTEMA:

Džordžijoje taikomas laipsniškas gyventojų pajamų mokestis, kurio tarifai svyruoja nuo 1,00 iki 5,75%. Taip pat taikomas 5,75% pelno mokesčio tarifas. Kapitalo prieaugio mokestis – 6%. Kadangi JAV neturi PVM mokesčio, jie turi pardavimo mokestį “Sales Tax” kuris Džordžijoje yra apie 4% (maksimalus vietinio pardavimo mokesčio tarifas yra 4,90 proc., o vidutinis bendras valstijos ir vietinis pardavimo mokesčio tarifas yra 7,35 proc.).

PRIVALUMAI:

Kadangi Džordžija yra pačiame pietryčių JAV centre – viename greičiausiai augančių ir daugiausiai gyventojų turinčių Amerikos regionų – jūsų įmonė gali pasiekti 80 % JAV rinkos per dvi valandas skrydžio arba dvi dienas sunkvežimiu. O tarptautinis bei vienas efektyviausių keleivių oro uostų pasaulyje, “Hartsfield-Jackson Atlanta” ir sparčiausiai augantis šalies uostas Savanos uostas siūlo pasaulinį susisiekimą iš Džordžijos valstijos.