• info@lcpc.lt
  • +370 649 30019

Užimtumo tarnybos parama verslui

Užimtumo tarnybos parama verslui

Ilgai puoselėjusiems svajones pagaliau imtis mėgstamos veiklos puikią galimybę siūlo Užimtumo tarnybos paramos verslui priemonė. Ja pasinaudoję galėsite kur kas lengviau įgyvendinti sėkmingo verslo planus – paramos dydis (iki 26040  Eur) tikrai pravers kuriant savo verslą.

Šiuo metu galiojančių kvietimų nėra

LABAI SVARBU! ĮMONĘ GALIMA STEIGTI TIK TADA, KAI UŽIMTUMO TARNYBA PATVIRTINA PATEIKTĄ PARAIŠKĄ!

Tam, kad dokumentai atitiktų numatytus reikalavimus, svarbu juos užpildyti teisingai. Tai padaryti ir Užimtumo tarnybos (buvusios darbo biržos) paramą verslui gauti Jums padės patyrusi LC PASLAUGŲ CENTRO komanda. Jums bus suteiktos nemokamos konsultacijos, jeigu svarstote imtis naujos veiklos, tačiau abejojate dėl savo galimybių. Būsite informuoti, kokius duomenis reikia pateikti, o paraiškos bus užpildytos sklandžiai ir operatyviai.

Plačiau apie savarankiško užimtumo paramą

  • Verslo kūrimo paramos (2023) būtinieji kriterijai šiuo metu nėra paskelbti.

Pateikus paraišką Užimtumo tarnybos paramai verslui gauti, svarbu atkreipti dėmesį į vertinimo kriterijus. Šios subsidijos tikslas yra padėti įgyvendinti skaitmeninės ir žaliosios transformacijos tikslus, skatinti žiedinę ekonomiką ar mažinti COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) poveikį. Taip pat atsižvelgiama ir į kandidato nuosavų lėšų indėlį, prašomos paramos dydį, planuojamų įkurti darbo vietų skaičių. Paraišką pateikusiojo sugebėjimai sėkmingai įvykdyti darbo funkcijas savo naujai įsteigtoje darbo vietoje turi būti pagrįsti turima kvalifikacija ir darbo patirtimi.

Pateiktoms paraiškoms surinkus vienodus pereinamuosius balus, vertinami papildomi kriterijai. Pavyzdžiui, kaip ilgai asmuo yra registruotas Užimtumo tarnyboje, ar per pastaruosius metus dalyvauta aktyvios darbo rinkos politikos priemonėje ir t.t.

Ši skatinamoji Užimtumo tarnybos parama verslui yra gera proga pagaliau pasiryžti ir drąsiai imtis Jūsų lūkesčius atitinkančios veiklos ir sukurti perspektyvią darbo vietą ne tik sau, bet ir kitiems. Suteikiama subsidija gali būti būtent tai, ko Jums trūko iki pilno savo svajonių verslo plano įgyvendinimo.

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis tel. +37064930019 arba el. paštu info@lcpc.lt