MB (Mažosios bendrijos) steigimas


Įmonių steigimas Kaune | LC paslaugų centras Mažosios bendrijos steigimas atliekamas 2 būdais – internetu arba pas notarą. Internetu MB steigimas trunka 2-3 darbo dienas, o pas notarą apie savaitę. Naudodamiesi mūsų pagalba, Jūs užtruksite apie 1 valandą. VISUS MB STEIGIMO VEIKSMUS PADARYSIME UŽ JUS, O JUMS BELIKS TIK PASIRAŠYTI.

Mažosios bendrijos steigimas internetu yra greičiausias ir pigiausias steigimo būdas. Jums tereikės sugalvoti įmonės pavadinimą ir su elektroniniu parašu vienam susitikimui atvykti pas mus. Mes atliksime visus steigimo veiksmus už Jus ir užsakysime antspaudą.

Mažosios bendrijos steigimas pas notarą užtrunka šiek tiek ilgiau nei internetu, be to yra brangesnis dėl notaro mokesčių. Steigiant MB pas notarą paruošime visus steigimo dokumentus, suorganizuosime susitikimą su notaru ir kartu su Jumis pristatysime dokumentus į Registrų centrą. Jums tereiks sugalvoti MB pavadinimą ir pateikti kitus įmonės steigimui reikiamus duomenis.

MB steigimas internetu: 209 EUR
MB steigimas pas notarą: nuo 270 EURUAB steigimo ir UAB pardavimo forma

Uab steigimas ir UAB pardavimas Jūsų patogumui UAB steigimo (pardavimo) duomenis galite užpildyti tiesiog čia:


Naudinga informacija

Imonės naujienos Čia rasite šiuo metu aktualiausią verslo informaciją:

Registracijos adresas

Registracijos adresas Kaune Vilniuje Klaipėdoje Suteiksime registracijos adresą tiek steigiantiems naują įmonę, tiek ir norintiems pasikeisti seniau veikiančios įmonės adresą.

UAB steigimas Šiauliuose , Mažųjų bendrijų mokesčiai , UAB ir mažosios bendrijos palyginimas , Civilinė paslaugų sutartis , Įmonės pavadinimo keitimas , UAB steigimas Klaipėdoje , UAB akcininkų atsakomybė , Direktoriaus atsakomybė , Vadovo atsakomybė bankroto atveju , UAB steigimas Vilniuje , Antstolio apskundimas , Sutarčių rengimas , Įmonės pertvarkymas , Įmonės steigimas nelietuvišku pavadinimu , Akcininkų sąrašo teikimas JADIS , UAB steigimas internetu ,